Regulamin

Dawcy nasienia ogłoszenia

Regulamin serwisu szukam – dawcy – spermy

Postanowienia wstępne

Celem strony jest ułatwienie kontaktu pomiędzy osobami chętnymi oddać swoje nasienie oraz osobami ich poszukującymi.
Do korzystania z pełnej funkcjonalność serwisu wymagane jest zalogowaniem się przy użyciu własnej nazwy użytkownika i hasła uzyskanych w drodze rejestracji.
Rejestracja oznacza utworzenie dla użytkownika konta, na którym będę przechowywane informacje dotyczące jego aktywności w serwisie oraz informacje, które zamieści on w swoim profilu.

Zasada działania serwisu
Osoba zainteresowana dodaniem swojego ogłoszenia w kategorii dawcy nasienia ogłoszenia – szukam dawcy nasienia, chcę zostać dawcą nasienia, szukam kobiety, która chce mieć dzieci – szukam mężczyzny, który chce mieć dzieci, szukam sponsora/ za sponsoruje – dam/sprzedam/poszukuję komórkę jajową.Powinien  zarejestrować się w serwisie i uzupełnia dane wyświetlane na jej temat w publicznym katalogu.Dane osobowe polegają przepisom RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)Osoba zainteresowane ogłoszeniami może przeglądać profile ogłoszeniodawców  w publicznym katalogu, jednak do wyświetlania wszystkich informacji, niezbędne jest uiszczenie opłaty w kwocie 10 zł.

Prawa i obowiązki użytkownika
Wszelkie działania użytkownika w ramach serwisu powinny być zgodne z obowiązującym prawem i ogólnie przyjętymi normami obyczajowymi.
Użytkownik bierze pełną odpowiedzialność za wszelkie swoje działania w ramach serwisu.
Użytkownik ma prawo usunąć swoje konto w dowolnym momencie korzystania z serwisu.Jego dane przestaną być wyświetlane w katalogu. Nie wolno umieszczać w widocznej treści ogłoszenia numeru tel i adresu e-mil taką możliwość posiadają tylko użytkownicy którzy wykopią opcję premium.
Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przesyłanych przez szukam – dawcy-spermy w imieniu własnym lub na zlecenie kontrahentów.
Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez szukam- dawcy -spermy w celach marketingowych.

Prawa i obowiązki dawcy
W świetle polskiego prawa, żadne umowy nie anulują obowiązku alimentacyjnego wobec zapłodnionej kobiety. Osoba oddająca nawet anonimowo nasienie, musi liczyć się z późniejszymi konsekwencjami i możliwością pociągnięcia do odpowiedzialności przez zapłodnioną kobietę.
Zaleca się więc daleko idącą ostrożność i nie podawanie swoich danych w , mogących w przyszłości posłużyć do ustalenia tożsamości.
Jeżeli decydujesz się na bycie znanym ojcem, nie posiadającym pełnych praw i obowiązków rodzicielskich, zaleca się spisanie umowy precyzującej jakie prawa i obowiązki przysługują każdej ze stron.
Dawca ma moralny obowiązek sprawdzenia czy nie jest nosicielem chorób zakaźnych dla swojego bezpieczeństwa i osoby zainteresowanej.

Płatności
Płatności w serwisie są obsługiwane przez firmę https://www.dotpay.pl
Rejestracja w serwisie i częściowe przeglądanie ogłoszeń jest darmowe.
Rejestrują się osoby które chcą dodać ogłoszenie,rejestracja użytkownika nie daje uprawnień do czytania całego ogłoszenia i odpisania na nie.
Zarejestrowany użytkownik nie może po dodaniu ogłoszenia edytować go ani usunąć aby usunąć ogłoszenie wystarczy napisać do Admina naszej strony.
Aby uzyskać kontakt do dowolnego ogłoszenia wystarczy kliknąć w w tytuł ogłoszenia a wtedy wyskoczy okienko do którego wpisz swój adres e-mil i uiść opłatę w wysokości 10,00 zł. potem kliknąć odblokuj i już mamy dostęp do wszystkich ogłoszeń. Czasem zdarza się że z powodu bardzo dużego zainteresowania naszym portalem że nie odblokuje się tylko wyskoczy taki link; No ad ID was specified. Return to browse all ads. To wtedy klikamy w tę niebieską część linku i też uzyskamy dostęp do wszystkich ogłoszeń do płatnej części serwisu i możesz się skontaktować z dowolnym ogłoszeniodawcom , którym jesteś zainteresowany przez 24 godziny czyli 1 dobę.
Po konsultacjach postanowiliśmy wyjść na przeciw i umożliwić taką możliwość wszystkim zainteresowanym,oczywiście nie jest to obowiązkowe.
Jak to będzie miało wyglądać mianowicie; wprowadzimy taka opcje premium koszt umieszczenia widocznego adresu e- mil i numeru telefonu dodatkowe to 120 zł za rok
Zainteresowanych opcją premium prosimy uiszczać opłaty na numer konta; PL84249010570000990050894505
W miejsce odbiorca przelewu wpisz ”SZUKAM DAWCY ”
Jako tytuł przelewu podaj e-mil i tel jak chcesz go umieścić i datę umieszczenia ogłoszenia.
Po otrzymaniu przelewu nasi administratorzy umieszcza twój e-mil i numer tel w widocznym miejscu , ogłoszeniodawca z opcja premium będzie zdecydowanie bardziej widoczny i będzie miał zdecydowana przewagę nad darmowym ogłoszeniodawcą będzie częściej wybierany przez osoby odwiedzające nasza stronę.
Prawa i obowiązki Administratora zarządzającego serwisem.
Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń i działalność użytkowników w ramach serwisu, a także za szkody poniesione przez użytkowników którzy korzystają z serwisu .
Administrator nie będzie płacił alimentów ani pomagał w zlokalizowaniu ojca biologicznego zapłodnionej kobiecie.
Jako administrator serwisu zastrzegam sobie prawa do:
-usunięcia ogłoszenia bez podawania przyczyny
-zablokowania konta użytkownika ,bądź jego całkowitego usunięcia bez podawania przyczyny.
– zaprzestania działalności serwisu bez podawania przyczyny.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, sugestie lub problem techniczny możesz się z nami skontaktować korzystając z podstrony kontakt.
Wszystkie reklamacje i problemy związane z płatnościami prosimy : https://www.dotpay.pl


Dawcy nasienia ogłoszenia – szukam dawcy nasienia, chcę zostać dawcą nasienia
Szukam kobiety, która chce mieć dzieci – Szukam mężczyzny, który chce mieć dzieci
szukam sponsora/ za sponsoruje – Dam/Udostępnię/Poszukuję Komórkę Jajową

EnglishPolish