Regulamin

Dawcy nasienia ogłoszenia

Regulamin serwisu szukam – dawcy – spermy

Postanowienia wstępne

Celem strony jest ułatwienie kontaktu pomiędzy osobami chętnymi oddać swoje nasienie oraz osobami ich poszukującymi.
Do korzystania z pełnej funkcjonalność serwisu wymagane jest zalogowaniem się przy użyciu własnej nazwy użytkownika i hasła uzyskanych w drodze rejestracji.
Rejestracja oznacza utworzenie dla użytkownika konta, na którym będę przechowywane informacje dotyczące jego aktywności w serwisie oraz informacje, które zamieści on w swoim profilu.

Zasada działania serwisu
Osoba zainteresowana dodaniem swojego ogłoszenia jako dawca/surogatka/lub oferująca komórkę jajowa  rejestruje się w serwisie i uzupełnia dane wyświetlane na jej temat w publicznym katalogu.Dane osobowe polegają przepisom RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)Osoba zainteresowane ogłoszeniami może przeglądać profile ogłoszeniodawców  w publicznym katalogu, jednak do wyświetlania wszystkich informacji, niezbędne jest uiszczenie opłaty w kwocie 10 zł.

Prawa i obowiązki użytkownika
Wszelkie działania użytkownika w ramach serwisu powinny być zgodne z obowiązującym prawem i ogólnie przyjętymi normami obyczajowymi.
Użytkownik bierze pełną odpowiedzialność za wszelkie swoje działania w ramach serwisu.
Użytkownik ma prawo usunąć swoje konto w dowolnym momencie korzystania z serwisu.Jego dane przestaną być wyświetlane w katalogu. Nie wolno umieszczać w widocznej treści ogłoszenia numeru tel i adresu e-mil taką możliwość posiadają tylko użytkownicy którzy wykopią opcję premium.
Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przesyłanych przez szukam – dawcy-spermy w imieniu własnym lub na zlecenie kontrahentów.
Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez szukam- dawcy -spermy w celach marketingowych.

Prawa i obowiązki dawcy
W świetle polskiego prawa, żadne umowy nie anulują obowiązku alimentacyjnego wobec zapłodnionej kobiety. Osoba oddająca nawet anonimowo nasienie, musi liczyć się z późniejszymi konsekwencjami i możliwością pociągnięcia do odpowiedzialności przez zapłodnioną kobietę.
Zaleca się więc daleko idącą ostrożność i nie podawanie swoich danych w , mogących w przyszłości posłużyć do ustalenia tożsamości.
Jeżeli decydujesz się na bycie znanym ojcem, nie posiadającym pełnych praw i obowiązków rodzicielskich, zaleca się spisanie umowy precyzującej jakie prawa i obowiązki przysługują każdej ze stron.
Dawca ma moralny obowiązek sprawdzenia czy nie jest nosicielem chorób zakaźnych dla swojego bezpieczeństwa i osoby zainteresowanej.

Płatności
Płatności w serwisie są obsługiwane przez firmę https://www.dotpay.pl
Rejestracja w serwisie i przeglądanie ogłoszeń jest darmowa.
Aby uzyskać kontakt do ogłoszenia dawcy/surogatki/oferujących komórki jajowe lub pani poszukującej dawcy kliknij w ogłoszenie wpisz swój adres e-mil  i uiść opłatę w wysokości 10,00 zł. w zamian uzyskasz kontakt do płatnej części serwisu i możesz się skontaktować z dowolnym ogłoszeniodawcom , którym jesteś zainteresowany.
Po konsultacjach postanowiliśmy wyjść na przeciw i umożliwić taką możliwość wszystkim zainteresowanym,oczywiście nie jest to obowiązkowe.
Jak to będzie miało wyglądać mianowicie; wprowadzimy taka opcje premium koszt umieszczenia widocznego adresu e- mil i numeru telefonu dodatkowe to 120 zł za rok
Zainteresowanych opcją premium prosimy uiszczać opłaty na numer konta; PL84249010570000990050894505
W miejsce odbiorca przelewu wpisz ”SZUKAM DAWCY ”
Jako tytuł przelewu podaj e-mil i tel jak chcesz go umieścić i datę umieszczenia ogłoszenia.
Po otrzymaniu przelewu nasi administratorzy umieszcza twój e-mil i numer tel w widocznym miejscu , ogłoszeniodawca z opcja premium będzie zdecydowanie bardziej widoczny i będzie miał zdecydowana przewagę nad darmowym ogłoszeniodawcą będzie częściej wybierany przez osoby odwiedzające nasza stronę.
Prawa i obowiązki Administratora zarządzającego serwisem.
Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń i działalność użytkowników w ramach serwisu, a także za szkody poniesione przez użytkowników którzy korzystają z serwisu .
Administrator nie będzie płacił alimentów ani pomagał w zlokalizowaniu ojca biologicznego zapłodnionej kobiecie.
Jako administrator serwisu zastrzegam sobie prawa do:
-usunięcia ogłoszenia bez podawania przyczyny
-zablokowania konta użytkownika ,bądź jego całkowitego usunięcia bez podawania przyczyny.
– zaprzestania działalności serwisu bez podawania przyczyny.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, sugestie lub problem techniczny możesz się z nami skontaktować korzystając z podstrony kontakt.
Wszystkie reklamacje i problemy związane z płatnościami prosimy : https://www.dotpay.pl


Dawcy nasienia ogłoszenia – szukam dawcy nasienia, chcę zostać dawcą nasienia
Szukam kobiety, która chce mieć dzieci – Szukam mężczyzny, który chce mieć dzieci
szukam sponsora/ za sponsoruje – DAM/SPRZEDAM/POSZUKUJĘ KOMÓRKĘ JAJOWĄ